Lubliniec, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technik elektronik

Lubliniec

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce pracy: Lubliniec
Umowa o prace
Opis stanowiska pracy:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naprawę i serwis mobilnych terminali do zbierania danych oraz skanerów kodów kreskowych
Oferujemy:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie branży elektronicznej
- Korzystne warunki płacowe
- Możliwość awansu
Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektronicznym
- Zdolności manualne, dokładność , solidność
- Samodzielności w działaniu , kreatywność
- Umiejętność precyzyjnego lutowania , oraz naprawy elektroniki(SMD) - Znajomość topografii komputerowej
Mile widziane :
Wykształcenie w kierunku elektronik ,praca na podobnym stanowisku, motywacja oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń
CV na adres mailowy: info@weilandt-elektronik.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 25 Listopad, 2013  08:10

Identyfikator: 487706

Wyświetleń: 4629