Lubliniec, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnimy Przedstawicieli / Menadżerów

Lubliniec

DRB Centrum Odszkodowań Spółka z o.o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań. Zajmujemy się udzielaniem pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Reprezentujemy je w kontaktach z ubezpieczycielem i dokładamy wszelkich starań, by uzyskać w ich imieniu jak najwyższe odszkodowanie.

W związku z ciągle rosnącą pozycją naszej firmy na rynku poszukujemy współpracowników na stanowisko:

Przedstawiciel/Menadżer

Zakres obowiązków:
dotarcie do osób poszkodowanych w wypadkach i podpisanie umowy
obsługa klientów wskazanych przez Spółkę
po zdobyciu doświadczenia rekrutowanie współpracowników i budowanie własnej struktury.

Oferujemy:
skuteczny system pozyskiwania klientów zapewniający stałe wysokie przychody,
skuteczny system szkoleń,
wysokie zaliczki i wynagrodzenia prowizyjne,
atrakcyjny system motywacyjny,
umowę zlecenie lub współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej
pracę stałą lub dodatkową.

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@drb.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Kwiecien, 2011  11:56

Identyfikator: 298631

Wyświetleń: 2313